Odesláním přihlášky souhlasíte s následujícími podmínkami:

Souhlasím s provozními podmínkami a závazně se přihlašuji na kurz ČZU Go 2020. Kurzu se účastním na vlastní nebezpečí. Organizátoři nenesou zodpovědnost za škody na majetku, které způsobím v rámci kurzu. Souhlasím se stornopodmínkami - při zrušení účasti (oznámením na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) více než 31 dní před odjezdem je stornopoplatek 10% celkové částky, mezi 31. a 23. dnem před odjezdem 30% celkové částky, mezi 22. a 15. dnem 50% celkové částky, mezi 14. a 7. dnem 75% celkové částky, 6 a méně dní před odjezdem 100% celkové částky. Pokud po odhlášení zajistíte za sebe  nepřihlášeného náhradníka (tzn. nepřihlášeného do data oznámení zrušení účasti na kurzu), stornopoplatky neplatíte. Stornopoplatek se vypočítává z ceny kurzu (3295 Kč), jeho maximální výše je omezena výší zaplacené zálohy. Při závažném porušení pravidel kurzu si organizátoři vyhrazují možnost ukončit účast studenta na kurzu bez nároku na vrácení platby. Jedná se zejména o konzumaci a distribuci drog, agresivita atp. Na místě konání akce není možné zanechat automobil. Souhlasím s využitím e-mailového kontaktu k odeslání novinek ČZU Go!.

Fakturační údaje:

NÁZEV: ČZU:Go! z.s. ČZU:Go! z.s. - logo  
IČO: 01434748
FORMA: Spolek
ADRESA: Kamýcká 1281, Suchdol, 165 00 Praha

O organizaci ČZU:Go!

Organizace ČZU:Go! je zaměřená na rozvoj projektového managementu členů organizace a zajištění aktivit pro studenty ČZU. 

V současnosti má organizace 45 členů, kteří pro vás připravují akce během celého akademického roku.

Kde sídlíme

ČZU:Go!, z.s.

  • Koleje F, 4. patro
  • Kamýcká 1281
  • Suchdol, 165 00 Praha

Kontakty

V případě dotazů k seznamovacím kurzům nás prosím kontaktujte na e-mailu info@czugo.cz nebo na telefonním čísle +420 721 579 949 (Marek).

.

Spolupráce

Máte nápad, jak seznamovací kurzy vylepšit? Nebo jak se zapojit do akcí které pořádáme po zbytek roku? Kontaktujte nás na predseda@czugo.cz

Stránky jsou vytvořeny organizací ČZU Go! v roce 2019.

Hledej, šmudlo