Milí studenti, účastníci letošního ČZU:Go!.

Protože se poměrně často stává, že některé zprávy, které posíláme na váš e-mail končí v hromadné poště nebo spamu, pro jistotu zveřejňujeme podrobnosti a odpovědi na nejčastější otázky o odjezdu na kurz i touto formou.

 
1) Pokud nemáte uhrazenou platbu (zkontrolovat můžete hned v prvním odkazu z mailu, co vám přišel v registraci - po rozkliknutí tam stav platby najdete), tak prosíme co nejdříve - pro jistotu, číslo účtu pro platbu zálohy je 43-5136740297/0100, variabilní symbol telefon co jste uvedli v registraci. Záloha je ve výši 2495 Kč, doplatek na místě je 500 Kč (pokud máte vlastní dopravu) nebo 1000 Kč (pokud máte dopravu autobusem). To, zda jste mezi účastníky nebo mezi náhradníky zjistíte v odkazu prvního mailu, který vám po registraci přišel.
 
2) Pokud nevíte jakou máte dopravu, tak jste nevyplnili dotazník -  udělejte to, prosím, co nejdříve. Můžete v něm také zaškrtnout i diety a dát požadavek na společné ubytování s někým, koho znáte. Co se týče diet, snažíme se zajistit maximum, ale (naštěstí pro vás) to nejsme my kdo bude vařit - za dvanáct let kurzu je tam šestý kuchař, pevně doufám, že se k vegetariánům a bezlepkům postaví hrdě čelem (zpravidla to není problém) - mnohokrát a opakovaně jsme to majiteli areálu zdůrazňovali. Ubytování bude možné na místě kdyžtak upravit systémem "kus za kus", ale to už pak bude na vaší dohodě.
3) Pokud jedete společným autobusem, odjezd je v den začátku kurzu z autobusového nádraží na metru Roztyly. A teď to bude trochu zákeřnější. Pokud jedete na první turnus, udělejte všechno proto, abyste tam byli v 10:15 (příjmení A-M) nebo v 10:45 (příjmení N-Z). Další turnusy jsou složitejší - sraz 9:45 (příjmení A-J), 10:15 (příjmení K-O), 10:45 (příjmení P-Z).  Pokud se někde zaseknete cestou, podívejte se na stránky www.czugo.cz , kde bude tři dny před odjezdem zveřejněn kontakt na instruktora, který bude na místě dopravu koordinovat.
 
4) Odjezd na první turnus 9. září má na starosti Martin - 725541660.
  Odjezd na druhý turnus 13. září má na starosti Anička - 734441294.
 Odjezd na třetí turnus 17. září má na starosti Simona - 725893003.
 
 
5) Pokud jedete vlastním autem, měli byste být na tomto místě mezi dvanáctou a jednou hodinou. V souladu s podmínkami se vyložíte a pak zkoordinujeme odvozy aut do Telče. Poprosím vás, abyste poslali v den příjezdu na kontakt 721579949 (Marek) SMS s informací v kolik přibližně dorazíte a koho všeho máte v autě. Stačí tak hodinu před plánovaným příjezdem.
6) Příjezd zpátky do reality bude kolem 16 hodiny - plus minus podle toho, co dovolí D1.
7) Začínáme večeří a končíme obědem (klasika). Pokud víte, že do večeře první den nevydržíte, bageta (nebo hlávka zelí, pokud nejste na bagety) je dobrá volba.
8) Ubytování na místě je v chatkách, kapacita 4 - 11 (u dvojchatek). Ubytování připravujeme dopředu, abyste se zbavili deprese z toho, že nemáte s kým bydlet (zůstává jen "ke komu já si sednu do busu"). Vždy respektujeme požadavky na preferenci nebo naopak nepreferenci opačného pohlaví, jako druhé kritérium je požadavek na společné ubytko z formuláře (nebojte, 90% lidí tam nikoho nezná), pak se snažíme chatky nakombinovat tak, abyste poznali i v rámci ubytování co nejvíc lidí ze svého oboru. U týmů je to pak samozřejmost.
9) Co s sebou? Začnu tím, co s sebou ne, a to jsou drogy a zbraně. Studenty FLD z třetího turnusu poprosím, aby nechali doma brokovnici (no jo, párkrát ji tam opravdu někdo zkusil dovézt). Co se týče drog, jedná se nulovou toleranci - a to včetně THC; společně s nemožností nechat auta na místě je to jedno z mála pravidel, přes které nejede vlak. Co s sebou ano? Určitě šátek, baterku, dostatek teplého oblečení a pevné boty (noční bojovka!). Jeden z večerů je mafia night - tenhle večer není o párty ale o casinu, takže suit up! Cokoli ve stylu třicátých let v Chicagu je ideální, styl Al Capone určitě vygooglíte. Holky mají výhodu, těm to sluší vždycky (jak jinak!), ale zase to můžou použít jako dobrou příležitost vytáhnout ze šatníku něco, v čem by se doma bály samy na ulici. Spacák mít nemusíte, samozřejmě povlečení, deky, polštáře atp. tam je; pokud ale víte že mrznete i v červenci a spacák se vám vejde, je to samozřejmě na vás. 
10) Domácí mazlíčky, pokud je alespoň minimální šance, nechte prosím doma. Program je udělaný tak, že se moc nezastavíte, v deset večer určitě v posteli nebudete (a pokud ano, tak vaši spolubydlící ne) a na noční bojovce by vám Puňtu mohl ohlodat hladový kolega. Na místě budou minimálně dva psi (ok, jeden z nich je můj, ale já zase nejdu na noční bojovku;-), takže pokud opravdu nebude zbytí a máte ho (narozdíl ode mě) perfektně pod kontrolou, tak nám o tom alespoň dejte vědět dopředu. Nic jiného než pes věřím nepřichází v úvahu (jednou tam byl se slečnou puštík - pokud máte puštíka, toho zvládneme.)
11) Netolerujeme agresivitu, a to v jakékoli podobě. Pokud víte že pod vlivem alkoholu blbnete tímhle směrem, nepijte. Bude se kolem vás točit minimálně 25 instruktorů a někteří z nich jsou hodně... velký.
 
Pro dnešek (a pravděpodobně až do kurzu) je to od nás všechno - pokud vás ještě něco napadne, tak pište nebo volejte; poprosíme ale o shovívavost, od pátku najíždíme připravovat areál a nebudeme vždycky dostupní. Kontrola plateb a mailů bude probíhat tak ob jeden den.
 
Těšíme se na vás!
tým instruktorů ČZU:Go! 2019

 

O organizaci ČZU:Go!

Organizace ČZU:Go! je zaměřená na rozvoj projektového managementu členů organizace a zajištění aktivit pro studenty ČZU. 

V současnosti má organizace 45 členů, kteří pro vás připravují akce během celého akademického roku.

Kde sídlíme

ČZU:Go!, z.s.

  • Koleje F, 4. patro
  • Kamýcká 1281
  • Suchdol, 165 00 Praha

Kontakty

V případě dotazů k seznamovacím kurzům nás prosím kontaktujte na e-mailu info@czugo.cz nebo na telefonním čísle 725430242.

Spolupráce

Máte nápad, jak seznamovací kurzy vylepšit? Nebo jak se zapojit do akcí které pořádáme po zbytek roku? Kontaktujte nás na predseda@czugo.cz

Stránky jsou vytvořeny organizací ČZU Go! v roce 2019.

Hledej, šmudlo