Можга купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. Hledáte svoji drahou polovičku? Nechcete jít na Valentýnskou párty sami?

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки Nebo jen chcete poznat nové lidi? Přijďte se seznámit na naší akci Speed Dating, která se koná 14. února na Kruhové hale v areálu ČZU.

Čeká vás posezení a seznámení u sklenky vína, ale pozor - na představení s protějškem máte jenom 3 minuty. Potom se páry vymění a čekají vás další tři minuty s někým jiným:-) V průběhu večera si zaznamenáváš jména a čísla těch, kteří tě zaujali, a v případě, že to váš protějšek vnímal stejně,  zašleme ti po akci kontakt na něj a zbytek už je jen na tobě!

Верхний Тагил купить закладку мефедрон, кокаин, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки. Po konci akce se můžete rovnou přesunout na Valentýnskou párty do Klubu C, účastníci Speed Datingu mají vstup na Valentýnskou zdarma! 

 

 


captcha
Powered by BreezingForms