Vícedenní akce

Během roku pořádáme celou řadu vícedenních akcí s bohatým programem - třeba seznamováky pro prváky, ČZU:Go! Winter Edition, Survival kurzy nebo ČZU:Go! Reloaded...

 

Večerní akce

Každoročně pořádáme cca patnáct jednodenních akcí v areálu ČZU - filmové MovieNights, seznamovací Speeddating a přibližně desítku tématických párty - Valentýnskou, Halloweenskou, Velikonoční...  

 

 

Podpora studia

Párty nejsou všechno! Během roku se snažíme pomáhat zejména prvákům při studiu - organizujeme bezplatné kurzy prezentace a rétoriky,  připravujeme prověřené studijní materiály a mnoho dalšího.

 

 
 
 

Je to tady! 19. října 2017 se znovu potkáme s účastníky seznamovacích kurzů ČZU:Go!2017 na Céčku!

Čeká vás natřískaná akce, na které potkáte nejen svoje instruktory, ale můžete vyzvat ostatní týmy v TopAlkách, zapařit na koncert BekOfis nebo naše dvorní DJs Zeekeeho a Pomíka!

 

Nezapoměňte, že před After je vyhlašování cen Life Science Film Festivalu od 18 hodin v Aule ČZU - všichni návštěvníci této slavnostní události mají vstup na After zdarma ! Ostatní mají vstup za 80 Kč.

 

Událost na Facebooku

19. říjen 2017, klub C, start 20:00

Fotogalerie loňského roku

 
 
 
 

Řadu věcí, které nás obklopují, považujeme za samozřejmost. Mobilní telefony, plnou ledničku, střechu nad hlavou. Ale co když se dostanete do situace, kdy tyto věci samozřejmé nebudou? Dokážete se postarat o sebe a svoje blízké?

 

Kurz je koncipován jako praktický test přežití v přírodě. Základní kemp je na vlastním pozemku daleko od civilizace, ale nedaleko řeky Lužnice. Součástí kurzu jsou techniky zajištění přístřešku, vody, jídla, ohně, slaňování, kurz první pomoci, lovu ryb i drobné zvěře a mnoho, mnoho dalšího..

Kurz je třídenní, kapacita kurzu je omezena na 15 osob. Součástí kurzu je hromadná doprava z Prahy do základního tábora.

Máte na to poradit si s přírodou?

Červen, přesný termín bude upřesněn (pátek - neděle), cena 2450 vč, dopravy z Prahy a zpět.

Více informací na partnerských stránkách www.survivalkurz.cz

ČZU:Go! Winter Edition je po roce opět tady - to si nemůžeš nechat ujít!

 

Vánoce a zkouškové období budou za námi a dlouhý letní semestr před námi. Udělejte si poslední zimní radost a pojeďte si s námi užít 5 dní nabitých zábavou, akcí, her, teambuildingových aktivit, párty, nebo třeba noční bojovky a rozloučit se tak se zimou! Čeká na vás atmosféra seznamovacích kurzů spolu s instruktory, které již znáte! Ice bary, přátelská rodinná atmosféra a celá chata jen pro nás!

 

Vydali jsme se ve sněžnicích do zasněžené krajiny, abychom pro vás našli nejideálnější chatu, která by vydržela energii lidí z ČZU! A KTEROU JSME NAŠLI? Chata Zvonařka! Celá chata jen pro nás v malebném prostředí krkonošských hor! V blízkosti chaty se nacházejí v okruhu max. 500 m tři vleky (2x kotva, 1x poma)! Horská chata Zvonařka nabízí nejen pohodlné ubytování, ale ve společných prostorech také velkou společenskou místnost, šipky, kulečník a fotbálek.

A když nebude sníh? Nebojte, my jsme připraveni na všechno!

březen 2018, cena ubytování, dopravy a plné penze bude zveřejněna

Podrobnosti připravujeme.

Připravili jsme si pro vás na začátek semestru krátký newsletter s přehledem nejdůležitějších akcí, které si nemůžete nechat ujít!  

Mimo to v něm najdete odkazy na galerie fotografií z akcí minulého semestru, pozvánku na hlasování o Krále a Miss Majáles ČZU nebo přihlašování kandítek na letošní Miss Agro.

 

Newsletter únor 2017