ČZU:Go! na Facebooku!
Skupina pro prváky ČZU 2017

ČZU:Go! Survival - kurz přežití v přírodě Doporučený

https://rtdrugs.com  

https://chemistcheerful.com/temir.html kurzpreziti2Řadu věcí, které nás obklopují, považujeme za samozřejmost. Mobilní telefony, plnou ledničku, střechu nad hlavou. Ale co když se dostanete do situace, kdy tyto věci samozřejmé nebudou? Dokážete se postarat o sebe a svoje blízké?

go  

https://flexmarkdrugs.com/sortavala.html Kurz je koncipován jako praktický test přežití v přírodě. Koná se v jedné z nejkrásnějších oblastí Čech – v oblasti národního parku Českosaské Švýcarsko. Je třídenní, kapacita kurzu je omezena na 20 osob. Součástí kurzu je hromadná doprava z Prahy do základního tábora.

click here  

kurzpreziti1Podmínkou absolvování kurzu je plnoletost a dobrý zdravotní stav. Součástí kurzu jsou přesuny na střední vzdálenosti, takže si s sebou vezměte pouze nejnutnější věci – další vybavení vám poskytneme na místě. Ideální zavazadlo je batoh o objemu cca 45 litrů, který byste měli mít poloprázdný.

 

Velmi doporučujeme dobré boty (pohorky, trekové boty). Jídlo si vezměte pouze na cestu, je povolena jedna lahev s vodou a jedna lahev s alkoholem. Cigarety jsou povoleny, ale připravte se na to, že vám po příjezdu zabavíme oheň (sirky, zapalovač...), které budou po celou dobu kurzu pro kuřáky k dispozici u instruktora.

 

https://shopstarstuff.com/bolohovo.html Termín: pátek 21. říjen - neděle 23. říjen

Купить закладку кокаин, мефедрон, героин, скорость меф ск, мдма, амфетамин, гашиш, экстази, шишки, бошки, шишки Cena: 1200 Kč (s vlastní dopravou, 1700 Kč s dopravou z Prahy)

here Více informací a přihlášky zde

 kurzpreziti

Další informace

Číst follow link 4779 krát