ČZU:Go! na Facebooku!
Skupina pro prváky ČZU 2017

Prezentační kurzy ČZU:Go!

Proč kurz zakládáme?


Protože škola nám sice dokáže předat znalosti, ale už menší důraz je kladen na to, jakým způsobem je nadále prodat. Informace jako taková je v podstatě bez hodnoty, pokud s touto informací nejsme schopni efektivně pracovat. Celý svět je postaven na souboji osobních zájmů – naučte se prosadit ten svůj.


O čem kurz bude?


Kurz je rozdělen do šesti navazujících workshopů, které budou probíhat každé dva týdny (středa podvečer). Nemělo by to být koncipované jako přednáška, takže počet účastníků budeme limitovat – více než cca třicet lidí by nefungovalo. Cílem kurzu je zlepšit komunikační schopnosti účastníků v běžných životních situacích. Probíhat bude v neformální atmosféře, nevylučujeme pokračování workshopů v některé ze Suchdolských restaurací.


V čem byste se měli díky kurzu zlepšit?


Pevně doufáme, že po absolvování kurzu byste měli být o něco úspěšnější v tom, jak:

 

 

Kromě toho se budeme bavit i o go to link rétorice, posturice, gestikulaci, odbourávání stresu, práci s hlasem, pravidlům komunikace v různých prostředích, přípravě prezentací a tak.


Jaká je cena kurzu?


Pro studenty ČZU, naše kamarády, jejich kamarády, rodinné příslušníky a blondýnky je samozřejmě go here zdarma. Pro všechny ostatní, zejména pak politiky, zaměstnance nadnárodních korporací, pedagogy, herce z Tak jde čas a Miloše Zemana je cena source link 139.162 Kč. Za hodinu.